W minioną sobotę 20 czerwca z okazji Złotych Godów Państwo Barbara i Paweł zostali uhonorowani medalami za długoletnie pożycie małżeńskie, przyznawanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. W imieniu głowy państwa odznaczenia wręczył Mariusz Sikora, Prezydent Miasta Kutno.
2026-06-22 15:16:57