W minioną sobotę 20 czerwca z okazji Złotych Godów Państwo Barbara i Paweł zostali uhonorowani medalami za długoletnie pożycie małżeńskie, przyznawanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. W imieniu głowy państwa odznaczenia wręczył Mariusz Sikora, Prezydent Miasta Kutno.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tukutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz