26 czerwca 2026 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kutnie odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego wyróżniono uczniów osiągających wyjątkowe sukcesy naukowe oraz sportowe w kończącym się roku szkolnym. Nagrody wręczyli Daniel Kowalik Starosta Kutnowski , Anna Konwerska Wicestarosta, oraz Jolanta Pietrusiak Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego. W wydarzeniu uczestniczyli również opiekunowie nagrodzonych: dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Kutnie Artur Ciurlej oraz trener Młodzieżowego Domu Kultury w Kutnie i Akademii Sportów Walki i Rekreacji Alex Kutno Aleksander Grabowski. Nagrody w postaci kart podarunkowych otrzymali uczniowie, którzy mogą pochwalić się wybitnymi osiągnięciami edukacyjnymi i sportowymi.
2026-06-26 14:40:11