Fotorelacje

Zamknij
14:40, 26.06.2026

26 czerwca 2026 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kutnie odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego wyróżniono uczniów osiągających wyjątkowe sukcesy naukowe oraz sportowe w kończącym się roku szkolnym. Nagrody wręczyli Daniel Kowalik Starosta Kutnowski , Anna Konwerska Wicestarosta, oraz Jolanta Pietrusiak Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego. W wydarzeniu uczestniczyli również opiekunowie nagrodzonych: dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Kutnie Artur Ciurlej oraz trener Młodzieżowego Domu Kultury w Kutnie i Akademii Sportów Walki i Rekreacji Alex Kutno Aleksander Grabowski. Nagrody w postaci kart podarunkowych otrzymali uczniowie, którzy mogą pochwalić się wybitnymi osiągnięciami edukacyjnymi i sportowymi.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tukutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz