"Jak pszczoły do ula", miejmy nadzieję, że tak mieszkańcy Witoni zbiorą się na niezwykłym wydarzeniu w regionie. Miłośnicy miodu, lokalnych tradycji i dobrej zabawy już mogą rezerwować czas. Już za chwilę odbędzie się jubileuszowe 15. Święto Miodu "Jak pszczoły do ula", połączone z obchodami 70-lecia powstania Koła Pszczelarzy w Powiecie Łęczyckim oraz 23. Wojewódzkiego Dnia Pszczelarza.