Zamknij
20:41, 04.05.2024
W ramach "Sportowej Wiosny nad Ochnią" przy Alejach ZHP odbył się pierwszy Festiwal Pumptrack Skatepark. Impreza zgromadziła miłośników jazdy na deskorolce, hulajnodze czy na BMX-ie.
16:32, 02.05.2024
2 maja w ramach obchodów Dnia Flagi RP, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kutnie zorganizował Bieg ku Biało - Czerwonej.  O 13:00 liczna grupa biegaczy ruszyła w stronę Parku Traugutta.
16:49, 30.04.2024
Drużyna SKS Krośniewice stanęła na podium podczas Mistrzostw Polski. Softballowy Klub Sportowy Krośniewice został Wicemistrzem Polski softballu w kategorii wiekowej U-15 (juniorka młodsza).
08:16, 30.04.2024
Przed nami Majówka, a co za tym idzie kilka wydarzeń i uroczystości patriotycznych. W Kutnie zorganizowane zostaną także imprezy sportowa.
13:49, 29.04.2024
Za nami uroczyste zakończenie Kutnowskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Zakończenie odbyło się w niedzielę (28.04.)  w Szkole Podstawowej nr 6 w Kutnie.
08:57, 29.04.2024
KS Kutno przełamał złą passę. Po 6 przegranych żółto-niebiescy wygrali mecz z zespołem AKS SMS Łódź.
18:22, 23.04.2024
W Kutnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kutnowskiego XXIV Turnieju Piłki Nożnej 'Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku'. Zawody przeprowadzono 17 kwietnia na obiekcie Orlik przy Szkole Podstawowej nr 9 w Kutnie.
13:45, 20.04.2024
W najbliższy weekend drużyny Górnika 1956 Łęczyca zgłoszone do rozgrywek Łódzkiego Związku Piłki Nożnej powalczą o ligowe punkty. Wszystkie mecze odbędą się na Stadionie Miejskim w Łęczycy.
07:29, 16.04.2024
W weekend (12-14.04.) odbyły się Mistrzostwa Polski Kick Light Kadetów Młodszych i Starszych w kickboxingu oraz Mistrzostwa Polski Pointfighting Juniorów, Seniorów i Weteranów.
14:00, 15.04.2024
Żychlinianka zdobyła złoty medal na Mistrzostwach Polski Taekwon-do! Zawody rozgrywano w miniony weekend w Trzebnicy.
11:13, 15.04.2024
Za nami jubileuszowe XX Grand Prix Diecezji Łowickiej Liturgicznej Służby Ołtarza w piłce nożnej halowej o Puchar Biskupa Łowickiego. Finał został zorganizowany 13 kwietnia na halach OSiR-u w Skierniewicach.
17:28, 11.04.2024
Przed nami jubileuszowe XX Grand Prix Diecezji Łowickiej Liturgicznej Służby Ołtarza w piłce nożnej halowej o Puchar Biskupa Łowickiego. Finał odbędzie się w sobotę, 13 kwietnia.
16:04, 10.04.2024
Między 5, a 7 kwietnia w Sieradzu odbył się Puchar Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w kickboxingu. W turnieju udział wziął zawodnik Akademii Sportów Walki i Rekreacji Alex Kutno, Mateusz Cygański.
14:56, 09.04.2024
6 kwietnia odbył się XI Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci i Młodzików w Rychwale. W zawodach udział wzięli zawodnicy UKS "Ippon" Kutno.
08:41, 09.04.2024
SL Salos Róża Kutno został klubem współpracującym łódzkiego Widzewa. Umowę partnerską podpisano w Łodzi 3 kwietnia.