Gołębiew Stary wzbogacił się o nową "Strefę relaksu". Dzięki temu mieszkańcy mogą w spokoju i w pobliżu swoich domostw wypocząć oraz korzystać z rekreacyjnych dogodności. To duży grant sołecki zrealizowany przez Gminę Kutno dzięki inicjatywie i projektowi Pana Sołtysa Konrada Orzelskiego.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"2204"}
W sobotę 20 czerwca miało miejsce oficjalne otwarcie "Strefy relaksu" w Gołębiewie Starym. Przestrzeń rekreacyjno-sportowa jest tak zaprojektowana, aby spełniać oczekiwania osób w każdym wieku.
- Łączny koszt inwestycji to 281 300 złotych, z czego 100 tys. to grant z Urzędu Marszałkowskiego -
- informuje Gmina Kutno.
Strefa relaksu to jednak znacznie więcej niż miejsce do uprawiania sportu. Projekt zakładał stworzenie przestrzeni sprzyjającej wspólnemu spędzaniu czasu. Dlatego na terenie obiektu znalazło się miejsce do organizacji spotkań przy grillu i ognisku.
Podczas oficjalnego otwarcia nie obyło bez uroczystego przecięcia czerwonej wstęgi, śpiewów oraz zabaw dla dzieci. Nowa przestrzeń już dziś zachęca do aktywności, odpoczynku i budowania sąsiedzkich relacji. Wszystko wskazuje na to, że stanie się ona miejscem tętniącym życiem przez cały rok i prawdziwą wizytówką miejscowości.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tukutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz