Zamknij

Volley Team Żychlin z przegraną po siatkarskiej bitwie

Weronika OlejniczakWeronika Olejniczak 07:42, 14.10.2024 Aktualizacja: 07:50, 14.10.2024
Skomentuj Volley Team Żychlin Volley Team Żychlin

Volley Team Żychlin z przegraną w 3. kolejce II ligi piłki siatkowej mężczyzn. Zespół Krishome KPS Września pokonał gospodarzy.

Siatkarze z Żychlina mają za sobą kolejną kolejkę w II lidze piłki siatkowej mężczyzn.

Spotkanie z gośćmi, drużyną Krishome KPS Września nie przyniosło jednak wygranej.

Pierwsza partia został wygrana przez gości do 23. W drugim secie to Volley Team Żychlin okazał się lepszy. Trzecia odsłona to zacięta walka, w której skuteczniejsi byli podopieczni trenera Mariana Kardasa.

W połowie czwartego seta chyba wszyscy zebrani w hali pomyśleli, że drużyna z Wrześni zakończy rywalizację, w tym momencie zespół z Żychlina pokazał charakter i „wyciągnął” tego seta wygrywając go 25:19.

W tie-breaku ekipa przyjezdnych popełniła mniej błędów. Tym samym zakończyła to spotkanie wygraną 3:2.

Wynik meczu:

Volley Team Żychlin 2:3 KRISHOME KPS Września (23:25, 25:20, 25:27, 25:19, 12:15)

MVP meczu - Michał Curzytek (KRISHOME KPS Września)

źródło: Volley Team Żychlin