W Muzeum Pałac Saski w Kutnie otwarto wyjątkową wystawę, która przenosi Kutnian w realia życia codziennego lat 70. XX wieku. Ekspozycja zatytułowana "To był świat siedemdziesiątych lat (Dekada Gierka)" została zainaugurowana 13 kwietnia o godzinie 17:00 i potrwa do 7 czerwca. Na wystawie pojawił się nawet słynny Maluch.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tukutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz