W weekend (27-28.06.) w Muzeum Pałacu Saskim w Kutnie odbywał się Festiwal Porcelany. Dwa dni wypełnione były wykładami, warsztatami, ciekawymi spotkaniami, a odwiedzający byli zaproszeni również do odwiedzenia wielkiego kiermaszu porcelany i ceramiki.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tukutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz