Zamknij

pomocnik dekarza

Nr oferty: StPr/24/0664Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Krośniewicka 48/17, 99-300 Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: pomoc w wykonywaniu pokryć dachowych i asystowanie w naprawie dachów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: możliwość przyuczenia w zawodzie
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: USŁUGI DEKARSKIE - REMONTOWE Cezary Trzciński
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Krośniewicka 48/17, 99-300 Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie
    Osoba do kontaktu: Cezary Trzciński
    Numer telefonu: 691 205 794
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv (J.K.)
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - kontakt osobisty poprzedzony kontaktem telefonicznym
    Naprawa i rekonstrukcja maszyn,rozruch i serwis automatyki,uruchamianie nowych i optymalizacja istniejących systemów automatyki i instalacji elektrych.
    StPr/24/0734
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
    wynagrodzenie od od 4 700 PLN

    Zakres wykonywanych zadań: -rozkładanie dostaw na półki -sprawdzanie zgodności z dokumentami -realizacja zamówień -wydawanie towaru z magazynu -utrzymanie porządku w magazynie Rodzaj kwalifikacji lub umiejętności zawodowych pozyskanych przez bezrobotnego: -zapoznanie się z dokumentami magazynowymi -obsługa klienta -zapoznanie się z asortymentem chemii gospodarczej i profesjonalnej
    StPr/24/0729
    wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

    Sprzątanie hal produkcyjnych, utrzymanie czystości, obsługa maszyn i urządzeń.
    StPr/24/0717
    data rozpoczęcia pracy od 22.08.2024
    wynagrodzenie od od 28,1 PLN

    Zakres wykonywanych zadań: -obsługiwanie odkurzaczy,froterek,szczotek do zamiatania i szorowania oraz środków czystości odpowiednich do danej powierzchni i rodzaju zabrudzenia; -pranie wykładzin,tapicerek krzeseł,foteli; -mycie uchwytów balustrad schodowych; -usuwanie śmieci z koszy i wynoszenie ich do śmietnika; -wynoszenie na bieżąco worków plastikowych w koszach na śmieci oraz niszczarkach dokumentów; -odkurzanie i mycie podłóg dywanów i wykładzin dywanowych; -mycie okien i powierzchni szklanych -mycie ścian,kafelków i innych powierzchni; -ścieranie kurzu i mycie mebli; -mycie i czyszczenie urządzeń sanitarnych oraz uzupełnianie w łazienkach i toaletach mydła,ręczników,papieru toaletowego; -utrzymywanie czystości w pomiesczeniach gospodarczym i socjalnym; -przestrzeganie zasad etyki ,ergonomii oraz przepisów BHP,ochrony PPOŻ i ochrony środowiska wymaganych na stanowisku pracy; -utrzymywanie w czystości posesji w tym odśnieżanie i psypywanie piaskiem w okresie zimowym dojść do budynku. Rodzaj kwalifikacji lub umiejętności zawodowych pozyskanych przez bezrobotnego: -zdobywanie doświadczenia zawodowego; -umiejętność organizacji pracy własnej i współpracy z innymi osobami; -wywiązywanie się z powierzonych działań; -odpowiedzialność i rzetelność z powierzonych działań
    StPr/24/0730

    Zakres wykonywanych zadań: -Pomoc przy wykonywaniu zabiegów manicur,pedicur,henne brwi i rzęs -Pomoc przy przygotowaniu stanowiska pracy -Sprzątanie stanowiska i miejsca pracy -Utrzymanie narzędzi w czystości -Sterylizacja narzędzi -Obsługa klienta -Pomoc przy stylizacji paznokci(manicur hybrydowy i żelowy). Rodzaj kwalifikacji lub umiejętności zawodowych pozyskanych przez bezrobotnego: Wykonywanie: manicure,pedicure,henna brwi i rzęs,obsługa klienta,dezynfekcja i sterylizacja narzędzi,sterylizacja paznokci (manicure hybrydowy i żelowy)
    StPr/24/0725

    Zakres wykonywanych zadań: - utrzymanie czystości w pomieszczeniach placówki; - transport bielizny, odzieży do pralni i z pralni; - pomoc przy karmieniu niesamodzielnych; - pomoc przy zmianie bielizny osobistej i pościelowej; - sprzątanie po posiłkach. Rodzaj kwalifikacji lub umiejętności zawodowych pozyskanych przez bezrobotnego: - umiejętność pracy w zespole; - umiejętność organizacji czasu pracy; - umiejetność pomocy osobie chorej i niepełnosprawnej w czynnościach życia codziennego; - umiejętność sprzątania.
    StPr/24/0726
    data rozpoczęcia pracy od 02.09.2024

    Zakres wykonywanych zadań: - pomoc przy przygotowywaniu posiłków; - obieranie, krojenie warzyw; - obróbka mięsa; - mycie naczyń Rodzaj kwalifikacji lub umiejętności zawodowych pozyskanych przez bezrobotnego: - umiejętność obróbki mięsa; - umiejętność obierania i krojenia warzyw; - umiejętność przygotowywania posiłków - porcja,przyprawy.
    StPr/24/0727

    Czyszczenie jelit, w tym ich przelewanie, przeprowadzanie obróbki, konfekcjonowanie i kalibracja (sortowanie) osłonek naturalnych na wyroby wędliniarskie.
    StPr/24/0715
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Obsługa kadrowo-płacowa pracowników.
    StPr/24/0722
    data rozpoczęcia pracy od 26.08.2024
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    StPr/24/0723