Zamknij

Pracownik obsługi biurowej

Nr oferty: StPr/24/0814Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Kontakt z pracownikami hiszpańskojęzycznymi, obsługa urządzeń biurowych, prowadzenie biura, sporządzanie pism, prowadzenie rejestrów.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 496 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Język:
    • hiszpański, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Wymagania pożądane
      • średnie ogólnokształcące
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: doświadczenie zawodowe mile widziane 3-miesiące, znajomość obsługi sprzętu biurowego,komunikatywna znajomość języka hiszpańskiego ze względu na pracowników z Kolumbii
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Wyszyńskiego 11, 99-300 Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie
        Osoba do kontaktu: Agnieszka Ratajczyk
        Numer telefonu: 243557074
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: -
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Kierowanie samochodem ciężarowym kat.CE,rozładunek,załadunek, utrzymywanie pojazdu w czystości.
        StPr/24/0841
        data rozpoczęcia pracy od 01.10.2024
        wynagrodzenie od od 6 000 do 7 000 PLN

        prowadzenie zajęć dydaktycznych, nauczanie przedmiotów zawodowych w zakresie informatyki zgodnie z podstawą programową
        StPr/24/0840
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        Realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym, zgłaszanie awarii w urządzeniach i maszynach znajdujących się na hali produkcyjnej, dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości produkowanych towarów, obsługa maszyn do obróbki drobiu.
        StPr/24/0821
        data rozpoczęcia pracy od 19.09.2024
        wynagrodzenie od od 28,1 PLN

        Przygotowywanie dań kuchni wietnamskiej w oparciu o oryginalne przepisy i półprodukty.
        StPr/24/0832
        data rozpoczęcia pracy od 30.09.2024
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        Planowanie,organizacja i koordynowanie pracy Warsztatu Terapii Zajęciowej w zakresie działalności terapeutyczno-rehabilitacyjnej, nadzór pracy pracowników,pozyskiwanie środków na funkcjonowanie placówki,planowanie wydatków,prowadzenie sprawozdawczości z działalności WTZ.
        StPr/24/0829
        wynagrodzenie od od 6 000 PLN

        - zapoznanie z pracą sekretariatu, przepisami ppoż. i BHP; - zapoznanie z programem stażu, regulaminem pracy; - digitalizacja akt; - archiwizacja akt; - inne czynności zlecone przez opiekuna stażu.
        StPr/24/0836
        wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

        Zakres wykonywanych zadań: - zapoznanie z pracą sekretariatu, przepisami ppoż. i BHP; - zapoznanie z programem stażu, regulaminem pracy; - digitalizacja akt; - archiwizacja akt; - inne czynności zlecone przez opiekuna stażu. Rodzaj kwalifikacji lub umiejętności zawodowych pozyskanych przez bezrobotnego: - umiejętność pracy w zespole; - umiejętność pracy pod presją.
        StPr/24/0838

        Zakres wykonywanych zadań: - wprowadzanie do systemów informatycznych danych z deklaracji podatkowych, - sporządzanie informacji w zakresie realizowanych zadań, - weryfikacja danych i przygotowywanie wezwań do brakującej deklaracji, - archiwizowanie dokumentówzgodnie z obowiązującymi uregulowaniami Rodzaj kwalifikacji lub umiejętności zawodowych pozyskanych przez bezrobotnego: - umiejętność organizacji pracy własnej; - pogłębianie wiedzy z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych; - umiejętność pracy pod presją czasu; - umiejętność radzenia sobie ze stresem.
        StPr/24/0834

        Przygotowanie zbrojenia, wykonywanie elementów żelbetowych i betonowych, montowanie szkieletów zbrojeniowych, składanie elementów deskowania.
        StPr/24/0822
        data rozpoczęcia pracy od 26.09.2024

        Przyjmowanie i zabezpieczanie okien, drzwi i bram, montaż okien, drzwi i bram, magazynowanie.
        StPr/24/0823
        data rozpoczęcia pracy od 10.10.2024