Zamknij

Sprzątacz hali produkcyjnej

Nr oferty: StPr/24/0883Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Czyszczenie i dezynfekcja pomieszczeń produkcyjnych, maszyn oraz ścian.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 10
Data rozpoczęcia: 16.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Mile widziana znajomość języka nepalskiego lub hiszpańskiego ze względu na wspólpracę z brygadzistami z Nepalu oraz Kolumbii. Mile widziana książeczka sanepid.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Wyszyńskiego 11, 99-300 Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie
    Osoba do kontaktu: Agnieszka Ratajczyk
    Numer telefonu: 243557074
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie do pracodawcy, oferta skierowana do osób zarejestrowanych jako bezrobotne w PUP w Kutnie
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Czynności polegające na wspieraniu procesów produkcyjnych lub kompletowaniu, konfekcjonowaniu oraz weryfikowaniu jakości towarów oraz inne.
    StPr/24/0887
    data rozpoczęcia pracy od 31.10.2024
    wynagrodzenie od od 28,1 PLN

    przyjmowanie zamówień, prowadzenie skrzynki mailowej, rozliczanie produkcji, fakturowanie, organizowanie transportu oraz bieżąca obsługa biura. Zapraszamy do zespołu osoby z doświadczeniem w pracy biurowej - mile widziane w firmach produkcyjnych
    StPr/24/0901
    data rozpoczęcia pracy od 15.11.2024
    wynagrodzenie od od 5 500 PLN

    w/g programu stażu
    StPr/24/0892
    data rozpoczęcia pracy od 21.10.2024
    wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

    Czyszczenie i dezynfekcja pomieszczeń produkcyjnych, maszyn oraz ścian.
    StPr/24/0883
    data rozpoczęcia pracy od 16.10.2024

    Praca przy linii produkcyjnej, - rozbiór, trybowanie mięsa (kaczka, gęś), - ważenie, pakowanie, etykietowanie, - kontrola jakości produktu, - peletyzacja towaru.
    StPr/24/0605
    data rozpoczęcia pracy od 01.11.2024
    wynagrodzenie od od 4 600 PLN

    Pakowanie i przygotowywanie zamówień do wysyłki. Obsługa skanera magazynowego Motorola MC9190-G.
    StPr/24/0876
    data rozpoczęcia pracy od 07.11.2024

    Obsługa wózków widłowych, prace magazynowe. Obsługa skanera magazynowego Motorola MC9190-G.
    StPr/24/0877

    przyjmowanie, wydawanie, ustawianie i zliczanie towaru na magazynie, etykietowanie towaru, praca na wózku widłowym
    StPr/24/0886
    data rozpoczęcia pracy od 02.11.2024
    wynagrodzenie od od 5 900 PLN

    Prace budowlane,tynki,murarskie.
    StPr/24/0884
    data rozpoczęcia pracy od 15.10.2024
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    Pełna księgowość oświatowa. Praca w wymiarze 1/2 etatu.
    StPr/24/0879
    data rozpoczęcia pracy od 22.10.2024