Zamknij

pomocnik dekarza (dachy płaskie)

Nr oferty: StPr/24/0063Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Krośniewicka 48/17, 99-300 Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: praca przy docieplaniu dachów płaskich oraz montaż membrany PCV
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 08.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: USŁUGI DEKARSKIE - REMONTOWE Cezary Trzciński
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Krośniewicka 48/17, 99-300 Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie
    Osoba do kontaktu: Cezary Trzciński
    Numer telefonu: 691 205 794
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv (J.K.)
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, inny - Kontakt osobisty po telefonicznym uzgodnieniu terminu
    Praca przy linii produkcyjnej. Główne zadania to m. in.: wykładanie towarów na taśmę produkcyjną, etykietowanie oraz pakowanie wyrobów gotowych. Do obowiązków na tym stanowisku można także zaliczyć przeprowadzanie kontroli jakości produktów/wyrobów przemysłowych. Zadania zawodowe: - realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym; - wykładanie towarów na taśmę produkcyjną; - pakowanie i etykietowanie wyrobów gotowych; - obsługiwanie niezbędnych maszyn i urządzeń produkcyjnych; - konserwowanie i kontrola techniczna sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych; - zgłaszanie awarii urządzeń i maszyn znajdujących się na hali produkcyjnej bezpośredniemu przełożonemu; - realizowanie planów produkcyjnych według odgórnie ustalonych wytycznych;
    StPr/24/0676
    data rozpoczęcia pracy od 10.08.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Sprzątanie i dezynfekcja pomieszczeń produkcyjnych, maszyn oraz ścian
    StPr/24/0675
    data rozpoczęcia pracy od 09.08.2024
    wynagrodzenie od od 28,1 PLN

    - pomoc dzieciom z klas I-III podczas spożywania posiłków; - wycieranie podłogi w klasach (po posiłkach, pracach plastycznych itp.); - pomoc nauczycielowi świetlicy podczas obiadu i zabaw na świetlicy; - pomoc dzieciom i młodzieży podaczas czynności higienicznych w toalecie; - pomoc w nagłych sytuacjach nauczycielowi.
    StPr/24/0671
    data rozpoczęcia pracy od 05.08.2024
    wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

    Przygotowanie potraw kuchni nepalskiej, hinduskiej, tajskiej.
    StPr/24/0674
    data rozpoczęcia pracy od 01.08.2024

    Sporządzanie list płac nauczycieli i pracowników administracji,rozliczanie podatku dochodowego,zasiłków chorobowych,rozliczanie umów zlecenie i o dzieło,obsługa programu Płatnik.
    StPr/24/0668
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
    wynagrodzenie od od 6 600 PLN

    w/g programu stażu
    StPr/24/0673
    data rozpoczęcia pracy od 22.08.2024

    kontakt z kontrahentami, obsługa urządzeń biurowych, tłumaczenie korespondencji w języku angielskim
    StPr/24/0670
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    Przygotowanie potraw kuchni nepalskiej, hinuskiej, tajskiej.
    StPr/24/0661

    pomoc w wykonywaniu pokryć dachowych i asystowanie w naprawie dachów
    StPr/24/0664

    Wykonywanie pokryć dachowych i naprawianie dachów.
    StPr/24/0666
    wynagrodzenie od od 6 850 PLN