Zamknij

Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle

Nr oferty: StPr/24/0382Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Pakowanie mięsa,pakowanie w foremki,praca na produkcji.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 20.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Wyszyńskiego 11, 99-300 Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie
    Osoba do kontaktu: Agnieszka Ratajczyk
    Numer telefonu: 243557074
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: -
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Obsługa maszyn produkcyjnych,realizacja produkcji zgodnie z planem produkcyjnym,przygotowanie i rozpoznanie substancji.
    StPr/24/0428
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024
    wynagrodzenie od od 4 400 PLN

    Praca przy wykrawaniu mięsa, praca z nożem, obsługa maszyn, wykrawanie za pomocą różnego rodzaju noży, półtuszy wieprzowych oraz wykrawanie elementów zasadniczych na mięso drobne .
    StPr/24/0409
    data rozpoczęcia pracy od 10.06.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    - sprzedaż produktów oferowanych w punktach sprzedaży drobnodetalicznej; - organizowanie, zaopatrywanie i przyjmowanie dostaw towarów; - sprawdzanie towaru pod względem ilościowym i jakościowym; - przygotowywanie produktów do sprzedaży.
    StPr/24/0420
    wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

    Produkcja i montaż mebli.
    StPr/24/0406
    data rozpoczęcia pracy od 18.05.2024
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    Pielęgnowanie terenów zielonych znajdujących się na terenie spółki,koszenie i wywóz trawy, w okresie zimowym odśnieżanie i posypywanie chodników,wykonywanie innych poleceń.
    StPr/24/0408
    data rozpoczęcia pracy od 01.08.2024
    wynagrodzenie od od 4 800 PLN

    - wykonywanie poleceń szefa kuchni i właściciela restauracji; - wstępne przygotowywanie posiłków; - dbanie o czystość miejsca pracy; - obieranie warzyw i owoców.
    StPr/24/0411

    - obsługa klienta; - wykładanie towaru; - obsługa kasy fiskalnej.
    StPr/24/0415

    - obsługa klientów; - obsługa kasy fiskalnej; - przyjmowanie towaru; - wykładanie towaru; - dbanie o porządek na miejscu pracy.
    StPr/24/0416

    Zakres wykonywanych zadań: -obsługa komputera -obsługa drukarki -pomoc logistyka -pomoc w organizacji pracy biura -wprowadzanie danych do systemu -przygotowanie sprawozdań,raportów Rodzaj kwalifikacji lub umiejętności zawodowych pozyskanych przez bezrobotnego: -umiejętność obsługi urzadzeń biurowych -umiejętność pracy w zespole -zapoznanie się z branżą logistyczną
    StPr/24/0417

    Czyszczenie jelit, w tym ich przelewanie, przeprowadzanie obróbki, konfekcjonowanie i kalibracja (sortowanie) osłonek naturalnych na wyroby wędliniarskie
    StPr/24/0397