Dziś (27.06.) Ochotnicza Straż Pożarna w Wierzbiu obchodziła jubileusz 100 - lecia istnienia. Z tej okazji na terenie jednostki odbyły się uroczyste obchody, podczas których nadano honorowe odznaczenia, przekazano nowoczesny wóz strażacki, a także wręczono podziękowania tym, którzy od lat działają prężnie w strukturach ochotniczej straży pożarnej.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tukutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz