Zamknij

Bezpartyjni Samorządowcy: "Niech w końcu będzie normalnie"

10:29, 11.10.2023 Materiał wyborczy KW Bezpartyjni Samorządowcy Aktualizacja: 10:44, 11.10.2023

Normalna, bezpartyjna Polska to dzisiaj jedyna gwarancja bezpiecznej i zgodnej przyszłości naszych dzieci.

[FOTORELACJA]65[/FOTORELACJA]

Bezpartyjni Samorządowcy z listy nr 1 wciskają klin pomiędzy dwóch największych graczy partyjnych, zaślepionych wzajemną niechęcią.

- Dzisiejszy dyskurs polityczny został sprowadzony do kilku nazwisk i ich wzajemnych animozji. Życie ludzi toczy się gdzie indziej i związane jest z innymi, niż tylko udowodnienie, który z Panów ma rację, problemami – mówi prezes Arkadiusz Podsiadły – „jedynka” na liście Bezpartyjnych Samorządowców w okręgu 11.

Cieszę się, że miałem w sobie tą odwagę, by zatrzymać się i nabrać dystansu.

Nie da się ukryć, że nasz kraj został podzielony. Te podziały są cały czas utrwalane. Przestajemy ze sobą rozmawiać, przestajemy się słuchać, widzieć swoje potrzeby i wspólnie poszukiwać rozwiązań. Podsycani rewolucyjnymi hasłami i zagrzewani do walki o dobro jednego czy drugiego lidera, pozbawiamy się krytycznego myślenia, oddzielania ziarna od plew. Tego co jest dobre, od tego co krzywdzi. Realne potrzeby Polaków schodzą na plan drugi.

Na tym planie cały czas jesteśmy my – samorządowcy – bezpartyjni. Prowadzący politykę w oparciu o zdefiniowane potrzeby mieszkańców – nie o ideologiczne kierunki wytyczane przez wąską grupę ludzi.  Siła, którą dzisiaj tworzymy to ludzie, którzy każdego dnia budują Polskę. Samorządowcy, przedsiębiorcy, nauczyciele, lekarze, pracownicy administracyjni, pracownicy usługowi i produkcyjni. Wszyscy jesteśmy tak samo ważni dla rozwoju naszego kraju, tak samo równi wobec niego i zasługujemy na takie samo dobre życie w nim. Gwarantem tego jest nasza Drużyna, którą możecie poznać na stronie poniżej. A w jej szeregach Leszek Gładysiak z ostatniego miejsca na liście, który nie ma wątpliwości co do tego jak bardzo potrzebujemy w Polsce normalności.

https://bezpartyjnisamorzadowcy.pl/druzyna-bezpartyjnych

Nadszedł czas, żeby na chwilę się zatrzymać, żeby zbliżyć do siebie dwie płaszczyzny - politykę i potrzeby ludzi.

To nie średniowiecze, kiedy polityka podzieliła kraj na uprzywilejowanych rządzących i podporządkowanych ich interesom poddanych. Wszyscy jesteśmy równi wobec państwa – i tego zamierzamy dopilnować w polskim parlamencie. I jeśli w tym kierunku będziemy patrzeć wszyscy - osiągniemy nasz wspólny cel: normalność.

To słowo zaczynamy odmieniać przez wszystkie przypadki. Szukać jego definicji, ram.

I czasem gdy ręce opadają mówimy, że chcemy po prostu by było normalnie. Niech w końcu będzie normalnie. Normalnie czyli jak?

Politycy przerzucają się populistycznymi hasłami. My dajemy Wam program na przyszłość Polski. Jawny, uzasadniony, łatwo dostępny i przejrzysty. W nim znajdziecie odpowiedzi na pytania, które dotyczą Was i Waszych rodzin – nie hasła, które mają zmylić oczy. Pozostawiamy go Waszej ocenie i jesteśmy przekonani, że jego analiza pozwoli Wam znaleźć bezpośrednie odniesienia nie tylko do życia swojej gminy czy miasta, ale również siebie i swojej rodziny. Poznajcie programy, nie hasła.

https://bezpartyjnisamorzadowcy.pl/program

Najważniejsze dla nas: edukacja i rozwój naszych dzieci, połączony z ich bezwzględnie zadbanym dobrostanem psychicznym. Bezpłatna komunikacja miejska jako remedium na wiele problemów oraz zerowy PIT.  Przeczytajcie program i wybierzcie co dla Was jest ważne. To nie jest łatwe, stojąc na rozstaju dróg wybrać tą własną. Zbudować ją na poszanowaniu dla drugiego człowieka, na partnerstwie i wspólnocie, otwartości, szczerości i w poczuciu najwyższej odpowiedzialności. Za to co mówimy i robimy.

To ten moment, kiedy trzeba się na chwilę zatrzymać, żeby nie przegapić tego co najważniejsze. Tego co naprawdę potrzebne.

Tego co leży w interesie ludzi, a nie polityków. Dokładnie tego o czym mówią każdego dnia mieszkańcy w naszych małych ojczyznach, w samorządach.

Chcemy, żeby było jasno, przejrzyście, stabilnie, szczerze i realnie. Ludzie nie potrzebują rewolucyjnych decyzji. Potrzebują decyzji popartych realnymi potrzebami i zbudowanych na społecznym dialogu.

Bezpartyjni Samorządowcy – to normalna Polska. Zagwarantuj sobie realną reprezentację swoi interesów w parlamencie.

Arkadiusz Podsiadły i Leszek Gładysiak – lista nr 1

(Materiał wyborczy KW Bezpartyjni Samorządowcy)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%