Wyjątkowy jubileusz obchodzili w minioną sobotę Państwo Barbara i Paweł, którzy w Urzędzie Stanu Cywilnego świętowali 50. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"2210"}
W minioną sobotę 20 czerwca z okazji Złotych Godów Państwo Barbara i Paweł zostali uhonorowani medalami za długoletnie pożycie małżeńskie, przyznawanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. W imieniu głowy państwa odznaczenia wręczył Mariusz Sikora, Prezydent Miasta Kutno.
- Państwu Barbarze i Pawłowi składamy najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia zdrowia, szczęścia i wielu kolejnych lat spędzonych razem w miłości i rodzinnej atmosferze -
- gratuluje Urząd Miasta Kutno.
Uroczystość była okazją do wspomnień, wzruszeń oraz podkreślenia wartości, jakie niesie ze sobą wieloletni, zgodny związek oparty na wzajemnym szacunku, miłości i oddaniu.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tukutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz