Wiadomości

Zamknij

Pół wieku wspólnej drogi. Uroczystość Złotych Godów w Kutnie

Jakub Skumiał Jakub Skumiał 15:13, 22.06.2026 Aktualizacja: 15:18, 22.06.2026
Skomentuj Pół wieku wspólnej drogi. Uroczystość Złotych Godów w Kutnie UM Kutno

Wyjątkowy jubileusz obchodzili w minioną sobotę Państwo Barbara i Paweł, którzy w Urzędzie Stanu Cywilnego świętowali 50. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego.

::photoreport{"type":"check-for-article","item":"2210"}

W minioną sobotę 20 czerwca z okazji Złotych Godów Państwo Barbara i Paweł zostali uhonorowani medalami za długoletnie pożycie małżeńskie, przyznawanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. W imieniu głowy państwa odznaczenia wręczył Mariusz Sikora, Prezydent Miasta Kutno.

- Państwu Barbarze i Pawłowi składamy najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia zdrowia, szczęścia i wielu kolejnych lat spędzonych razem w miłości i rodzinnej atmosferze - 

- gratuluje Urząd Miasta Kutno.

Uroczystość była okazją do wspomnień, wzruszeń oraz podkreślenia wartości, jakie niesie ze sobą wieloletni, zgodny związek oparty na wzajemnym szacunku, miłości i oddaniu.

 

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tukutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%