Zamknij

W holu Kutnowskiego Szpitala Samorządowego zachodzą duże zmiany - konferencja prasowa

14:34, 05.02.2024 Weronika Bartczak Aktualizacja: 08:43, 12.02.2024
Skomentuj

W Kutnowskim Szpitalu Samorządowym trwa przebudowa holu wraz z portiernią i szatnią. Obecnie część holu w lecznicy jest wyłączona z użytkowania.

[FOTORELACJA]276[/FOTORELACJA]

Do tej pory udało się już odświeżyć wejście do szpitala.

O przeprowadzonych pracach mówił Bartosz Serenda, zastępca dyrektora ds. administracyjno-technicznych:

Wykonane jest już odświeżenie całego wejścia włącznie z rozbiórką szatni, portierni już wyjęciem drzwi, pozdejmowaniem wszystkich tablic, naklejek, ogłoszeń i szpecących reklam. W tym miejscu gdzie stoją automaty będą zrobione z palet siedziska i stoły - my te palety znaleźliśmy w szpitalu, więc nic nas to nie kosztuje. Jedyny koszt to lakierobejca, nie możemy położyć na to poduszek bo przepisy epidemiologiczne zabraniają tego, ale być może pojawią się jakieś materace. Natomiast największa przebudowa dotyczy oczywiście portierni i szatni. To wszystko rozbijamy i tam będzie zrobione miejsce, które będzie się nazywało Punktem Obsługi Informacji Pacjenta. Efekt ma być takiej recepcji jak w biurowcach czy hotelach. 

W takim punkcie w założeniach, pacjenci będą mogli uzyskać wszystkie niezbędne informacje oraz pomoc.

Jeśli chodzi o Punkt Obsługi Pacjenta to w tej chwili ja przygotowuje młodsze koleżanki do pracy, żeby już umiały to obsługiwać. Zgłaszamy się tez już inaczej "Kutnowski Szpital Samorządowy, Punkt Obsługi Pacjenta, imieniem nazwiskiem, w czym mogę pomóc to już jest ta zmiana. Zmiany też zajdą po skończeniu prac na holu, to tam zupełnie inny będzie wygląd.

- mówiła Jolanta Sobczyk, koordynator Punku Obsługi Pacjenta. 

Plany na pozostałe prace w ramach przebudowy holu w lecznicy przedstawił Zbigniew Łysiak, koordynujący prace remontowe:

Zmieni się estetyczny wygląd tego wejścia. Poniekąd te płyty były już trochę przerażające, zostały już zdemontowane. W tej chwili koledzy kładą gładź, która zostanie jeszcze raz położona. Ściany zostaną pomalowane zmywalną farbą, kolorem, który jak Pan dyrektor wystąpił z taką petycją żeby społeczeństwo nam podpowiedziało jaki kolor, ale my i tak uzgodnimy między sobą. Sufit będzie podwieszany tzw. 'armstronga', w tym suficie pojawi się oświetlenie, a stare lampy zostaną zdemontowane.

Wstępny koszt prac remontowych to 18 tysięcy złotych.

(Weronika Bartczak)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%