Zamknij

Różana Rodzina poszerzy swoje grono - wkrótce rodzinna uroczystość w KDK

13:18, 08.02.2024 Tomasz Graczewski Aktualizacja: 08:41, 12.02.2024
Skomentuj

W końcówce marca w Kutnie odbędzie się finał kolejnej edycji projektu 'Różana Rodzina'.

Na wydarzeniu w Kutnowskim Domu Kultury najmłodsi mieszkańcy miasta zostaną przywitani przez prezydenta Kutna - wyjaśnia Daria Byczek, koordynatorka projektu z ramienia Urzędu Miasta Kutno.

Różana Rodzina to bez wątpienia wyjątkowy projekt. Jedyny taki na mapie Polski. Skierowany jest do najmłodszych, nowonarodzonych, zameldowanych w Kutnie dzieci oraz ich rodzin. Jest to pewnego rodzaju symboliczne powitanie tych dzieci u nas w mieście. Na uroczystym wydarzeniu prezydent miasta wręcza gratulacje tym dzieciaczkom, rodzicom gratuluje się nowego członka rodziny. To bardzo sympatyczne, rodzinne wydarzenie w naszym mieście, które chyba już wpisało się na stałe w kalendarz naszych miejskich wydarzeń. Projekt Różana Rodzina realizowany jest już od 2016 roku.

Jak dodaje Wiola Maciejewska, koordynatorka projektu ze strony Kutnowskiego Domu Kultury, na zaproszone dzieci oraz ich rodziców czekały będą różnorodne atrakcje. Każda rodzina może liczyć na pakiet upominków czy też skorzystać z porad wychowawczych od Doroty Zawadzkiej - popularnej 'Superniani'.

Finał już niebawem, odliczamy dni. Już 23 marca o 11:00 we wnętrzach Kutnowskiego Domu Kultury odbędzie się finał projektu Różana Rodzina. W tym roku tylko rocznik 2023. Dla wszystkich rodziców naszych milusińskich przygotowaliśmy bogaty program. Między innymi uroczyste przywitanie nowego członka rodziny przez prezydenta Miasta Kutno, oficjalne wręczenie dyplomów gratulacyjnych oraz upominków specjalnie przygotowanych na tę okazję małych obywateli Kutna. 

Do projektu nie trzeba się zgłaszać, Urząd Miasta sam wyśle zaproszenia na wydarzenie na podstawie danych meldunkowych mieszkańców. 
 

(Tomasz Graczewski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%