Zamknij

Kutnowscy judocy na podium Ogólnopolskiego Turnieju Judo Dzieci. Wyróżniony został także klub

17:55, 22.11.2023 Weronika Bartczak
Skomentuj Ippon Kutno Ippon Kutno

Kutnowscy judocy wywalczyli wysokie miejsca podczas Ogólnopolskiego Turnieju Judo Dzieci w Skierniewicach. Kolejna edycja turnieje odbyła się 18 listopada.

W Hali Sportowej OSiR Skierniewice nr. 3 zmierzyło się ponad 530 zawodników z całej Polski.

Dwie zawodniczki Ippon Kutno zdobyły pierwsze miejsca.

Aleksandra Sala stoczyła 4 walki wygrywając wszystkie przed czasem. Cztery walki wygrała również Nadia Wacławska.

Drugie miejsce zajął Igor Orzeszek, który wygrał dwie walki.

Na trzecim miejscu znalazła się Martyna Orzeszek, która dopiero rozpoczęła swoją przygodę z judo. Udało się jej wygrać dwie walki.

Trzecie miejsce wywalczył także Franciszek Korput. Swoją pierwszą wygraną walkę stoczył z bardzo dobrym zawodnikiem z klubu UKS Same Judo.

Kolejną walkę przegrał z zawodnikiem z klubu UKJ Lemur Warszawa, który jak się okazało później wygrał cały turniej. By zapewnić sobie miejsce na podium, Franek wygrał wszystkie walki w repasażach.

Poza osiągnięciami zawodników, Klub Ippon Kutno zajął 1. miejsce w kategorii kluby z największą efektywnością.