Zamknij

Wybił szybę i okradł sklep, policjanci zatrzymali go w szpitalu

12:22, 13.02.2024 Tomasz Graczewski Aktualizacja: 15:56, 14.02.2024
Skomentuj zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Kutnowscy policjanci zatrzymali przestępcę w szpitalnej poczekalni. 30-letni mężczyzna w nocy z 10 na 11 lutego wybił szybę w jednym z osiedlowych sklepów na terenie miasta, a z lokalu ukradł ponad 5000 zł w gotówce, papierosy oraz alkohol.

Pozostawił po sobie liczne ślady krwi, po tym jak zranił się odłamkami szkła. Funkcjonariusze udali się do szpitala, gdzie w poczekalni znaleźli 30-latka, z obrażeniami rąk. Mężczyzna przyznał się do dokonania włamania i kradzieży.

W trakcie prowadzonych czynności procesowych policjanci odzyskali skradzione pieniądze i towar. Ustalono też, że mężczyzna był sprawcą innych kradzieży, które miały miejsce na terenie Kutna w ostatnim czasie, oraz że był wcześniej karany za podobne przestępstwa. 

Na podstawie zebranego materiału dowodowego śledczy przedstawili mężczyźnie w sumie 5 zarzutów dotyczących kradzieży, kradzieży z włamaniem, oraz usiłowania kradzieży. Z uwagi na to, że w przeszłości odbywał on karę pozbawienia wolności za podobne przestępstwa, teraz odpowie w warunkach recydywy, za co może mu grozić kara do 15 lat pozbawienia wolności.
 

(Tomasz Graczewski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%