"Jak pszczoły do ula", miejmy nadzieję, że tak mieszkańcy Witoni zbiorą się na niezwykłym wydarzeniu w regionie. Miłośnicy miodu, lokalnych tradycji i dobrej zabawy już mogą rezerwować czas. Już za chwilę odbędzie się jubileuszowe 15. Święto Miodu "Jak pszczoły do ula", połączone z obchodami 70-lecia powstania Koła Pszczelarzy w Powiecie Łęczyckim oraz 23. Wojewódzkiego Dnia Pszczelarza.
Wójt Gminy Witoni, Przewodniczący Rady Gminy Witoni, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Witoni, Prezes Zarządu Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Łodzi oraz Prezes Stowarzyszenia Pszczelarzy Ziemi Łęczyckiej serdecznie zapraszają na jubileuszowe obchody 15-lecia Święta Miodu "Jak pszczoły do ula", połączone z 70-leciem powstania Koła Pszczelarzy w Powiecie Łęczyckim oraz 23. Wojewódzkim Dniem Pszczelarza. Wydarzenie zaplanowane jest na niedzielę, 5 lipca 2026 roku.
Poniżej przedstawiamy program wydarzenia:
11:00 – Msza Święta, Kościół parafialny w Witoni.
12:00 – Część oficjalna, teren za Urzędem Gminy Witonia, ul. Stanisława Starzyńskiego 6A
Występy:
14:00 – Koncert zespołu Kordian
18:00 – Występ zespołu Trzeci Sort
19:00 – Zabawa taneczna z DJ-em Domasem
21:30 – Zakończenie wydarzenia
Podczas wydarzenia na uczestników czekać będą:
Święto Miodu w Witoni to nie tylko okazja do wspólnej zabawy, ale również możliwość poznania pracy pszczelarzy i zwrócenia uwagi na ogromną rolę, jaką pszczoły odgrywają w środowisku naturalnym i rolnictwie. Wszystko wskazuje na to, że tegoroczna edycja będzie jedną z największych w historii wydarzenia.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tukutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz