Zamknij

Katarzyna Żak odwiedziła Kutno w ramach spotkania z cyklu 'Podwieczorek z...'

20:36, 13.02.2024 Weronika Bartczak Aktualizacja: 10:27, 14.02.2024
Skomentuj

We wtorkowy (13.02.) wieczór Kutno odwiedziła Katarzyna Żak. W Centrum Teatru Muzyki i Tańca odbyło się kolejne spotkanie z cyklu 'Podwieczorek z ...'.

[FOTORELACJA]292[/FOTORELACJA]

Podczas spotkania prowadzonego przez Leszka Bonara publiczność mogła bliżej poznać gościnię oraz jej twórczość.

Wydarzenie było przeplatane piosenkami wykonanymi przez artystkę.

Jak przyznawała Katarzyna Żak, w rozmowie z naszą reporterką, taka formuła spotkań jest bardzo ciekawa:

Myślę, że jest to bardzo ciekawa formuła spotkania z widzami, gdzie jest rozmowa ale również możliwość zadania pytania z widowni. Bardzo często te pytania kierują spotkanie na zupełnie inne tory i bardzo dobrze, a przy okazji też mam możliwość pokazania swojej widowni, że jestem też aktorką śpiewającą. Właśnie ukazała się moja czwarta płyta, 3 grudnia więc dwa miesiące temu, "Młynarski - Kocham cię życie". Po 30 latach wracam do twórczości Wojciecha Młynarskiego, śpiewam piosenki bardzo znane ale również takie mniej, ku uciesze widowni, która jest też zdziwiona, że na przykład Pan Wojtek Młynarski napisał taką czy taką piosenkę. 

Dopytaliśmy artystkę, co bliższe jest jej sercu - bycie aktorką czy wokalistką:

Zdecydowanie aktorką. Rzeczywiście najwięcej czasu zajmuje mi granie w teatrze - to uwielbiam, kocham. W Warszawie gram na dwóch scenach teatralnych, jeżdżę też ze spektaklami, pracuję na planie serialowym więc jakby praca aktorki to jest moje podstawowe zajęcie. Śpiewanie, mogę powiedzieć, że całe życie jest moim takim dwutorowym dodatkiem; to znaczy gdzieś ten malutki rowerek z boku jedzie koło mnie i rzeczywiście bardzo lubię koncertować, lubię każdą formę śpiewania. 

Przypomnijmy, że Katarzyna Żak gościła już w Kutnie kilka lat temu podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Jeremiego Przybory "Stacja Kutno".

Poniżej możecie odsłuchać rozmowę z Katarzyną Żak:

(Weronika Bartczak)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%