Jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w mieście latem już niedługo zostanie oficjalnie otwarte. Co roku obiekt przyciąga tysiące mieszkańców szukających ochłody i aktywnego wypoczynku.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kutnie zaprasza mieszkańców naszego regionu na Basen Miejski położony przy ul. Narutowicza. Otwarcie odbędzie się w dniu 27 czerwca 2026 r., (sobota) o godzinie 10:30 Wstęp, już tradycyjnie będzie bezpłatny.
Według danych MOSiR odwiedza go około 50 tysięcy osób w ciągu jednego sezonu, a dzienna frekwencja sięga średnio tysiąca gości.
MOSiR zachęca wszystkich mieszkańców do korzystania z obiektu i przypomina o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa oraz regulaminu kąpieliska.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tukutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz