Wiadomości

Zamknij

Wakacyjna atrakcja wraca do gry. Mieszkańcy długo na to czekali

Jakub Skumiał Jakub Skumiał 15:19, 23.06.2026 Aktualizacja: 15:50, 23.06.2026
Skomentuj Wakacyjna atrakcja wraca do gry. Mieszkańcy długo na to czekali UM Kutno

Jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w mieście latem już niedługo zostanie oficjalnie otwarte. Co roku obiekt przyciąga tysiące mieszkańców szukających ochłody i aktywnego wypoczynku.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kutnie zaprasza mieszkańców naszego regionu na Basen Miejski położony przy ul. Narutowicza. Otwarcie odbędzie się w dniu 27 czerwca 2026 r., (sobota) o godzinie 10:30  Wstęp, już tradycyjnie będzie bezpłatny.

Według danych MOSiR odwiedza go około 50 tysięcy osób w ciągu jednego sezonu, a dzienna frekwencja sięga średnio tysiąca gości.

MOSiR zachęca wszystkich mieszkańców do korzystania z obiektu i przypomina o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa oraz regulaminu kąpieliska. 

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tukutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%