Spotkania, które pozwalają zajrzeć za kulisy pracy artystów i poznać ich z zupełnie innej strony, od lat cieszą się zainteresowaniem publiczności. Jedno z nich właśnie odbyło się w Kutnie.
Piotr Rogucki był gościem kolejnego spotkania z cyklu „Podwieczorek z…”, organizowanego przez Kutnowski Dom Kultury.
Jest to seria kameralnych wydarzeń, podczas których publiczność ma okazję spotkać się z wybitnymi aktorami, muzykami i twórcami. Bohaterowie spotkań opowiadają o swojej karierze, pasjach oraz życiu artystycznym, dzieląc się doświadczeniami i wspomnieniami.
Rozmowę poprowadził dziennikarz Leszek Bonar. Formuła wydarzenia łączy interesującą rozmowę z muzycznymi lub artystycznymi niespodziankami przygotowanymi dla uczestników.
Organizatorzy dziękują za udział w spotkaniu z Piotrem Roguckim i zachęcają do dzielenia się propozycjami kolejnych gości, którzy mogliby pojawić się w ramach cyklu „Podwieczorek z…”.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tukutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz