Mieszkańcy Dąbrowic i okolic będą mieli okazję wspólnie rozpocząć wakacje podczas wyjątkowego wydarzenia plenerowego. Na uczestników czeka wiele ciekawych atrakcji wraz z piana party.
Burmistrz Miasta i Gminy Dąbrowice, Dąbrowickie Centrum Kultury oraz Zespół Szkół w Dąbrowicach zapraszają na "Piknik Powitanie Wakacji", który odbędzie się 3 lipca 2026 roku w godzinach 10:00 - 15:00. Wydarzenie organizowane jest pod honorowym patronatem Starosty Kutnowskiego i skierowane jest przede wszystkim do dzieci, młodzieży oraz całych rodzin.
Atrakcje robią wrażenie:
Organizatorzy zachęcają do aktywnego udziału w integracji. To idealny moment na rozpoczęcie letnich aktywności z lokalną społecznością.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tukutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz