Zamknij

Santander Bank Polska ogłasza konkurs. Startupy zawalczą o miejsce na arenie międzynarodowej

12:01, 05.10.2023 art. sponsorowany Aktualizacja: 12:02, 05.10.2023
Santander Bank Polska Santander Bank Polska

Santander X Poland Award Startup to organizowany po raz pierwszy w naszym kraju konkurs dla innowacyjnych firm i startupów technologicznych. Na zwycięzców czekają nagrody finansowe oraz wsparcie w skalowaniu biznesu.  

Santander Bank Polska kieruje do przedsiębiorców program Santander X. To globalny ekosystem, którego celem jest promocja talentów i innowacji. Santander X pomaga startupom, scaleupom, mikroprzedsiębiorcom i MŚP w uzyskaniu niezbędnego wsparcia szkoleniowego i mentoringowego potrzebnego do rozbudowy projektów czy weryfikacji pomysłów. Program ułatwia też dostęp do zasobów, łączy ze sobą specjalistów i innowatorów z różnych branż, by tworzyć środowisko sprzyjające rozwojowi przedsiębiorstw. 

Po raz pierwszy Santander X organizuje konkurs dla startupów w Polsce. Trzy zwycięskie projekty otrzymają nagrody pieniężne w wysokości: 10 000 €, 6 000 €, 4 000 € oraz promocję za pośrednictwem kanałów Santander Bank Polska. Najcenniejszym elementem dla laureatów będzie możliwość udziału w Santander X Global Award – rywalizacji na poziomie globalnym i możliwość promowania własnego biznesu w środowisku międzynarodowym. 

Zwycięzcy otrzymają też dostęp do Santander X 100 – globalnej społeczność najlepszych startupów i scaleupów, wyróżnionych w konkursach i programach Santander X. Platforma zapewnia im m.in. dostęp do dalszego rozwoju, doradztwa, szkoleń, kapitału, klientów i akceleracji, a także możliwość wymiany doświadczeń z innymi przedstawicielami startupów i scaleupów na platformie.  

Zgłoszenia można przesyłać do 14 października 2023 r. 

Szczegóły dot. warunków uczestnictwa w programie można znaleźć na stronie: https://app.santanderx.com/calls/santander-x-award-poland-startup-23

Źródło informacji: Santander Bank Polska 

(art. sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%